COVID-19 Захворіло загалом : 87 чоловік, 07.05.2021  – 2 чоловіка

Дитинство - яскрава мить!

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ‒ прекрасне свято радості та надії.

Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

З нагоди свята в Григорівській філії були проведені спортивні змагання «Старти надій», в яких прийняли участь представники усіх класів. Під веселу музику та голосні оплески вболівальників команди змагалися, але як завжди – перемогла дружба. Свято продовжилося походами та риболовлею і смачними пікніками. До дітей Григорівського ЗДО «Сонечко» зі святковою програмою  завітали мeшканці та осeрeдки культури Григорівського старостинського округу. На казковому потязі дітки побували на різних станціях: відгадували загадки, складали пазли, квeсти - квіточки, танок і т. д. На завeршeння подорожі діти отримали солодощі та повітряні кульки. В Ганнівському ЗЗСО та ЗДО було проведено квест (локації: Спортивна, Художня, Караоке, Танцювальна, Пазли, Комікси, Батут). Дітей пригощали солодощами, які надали спонсори (Романенко В.В. та Московщук В.В.). Свято дитинства було гучне, веселе, солодке. В Миролюбівському ЗЗСО та ЗДО було проведено Квест «Канікули і літо, подорожують діти». В ході квесту учні виконували ряд завдань та збиралися на літній відпочинок – у подорож. В кінці всі діти отримали солодощі від голови ПРАТ "Добробут" Олександра  Мезніка. В Кам’яно-Костуватському ЗЗСО  та ЗДО в цей день припало свято «Прощавай, садочку!» Всіх дітей привітала директор Кісільова О.М., яка подарувала різнокольорові кульки, розвиваючі ігри, книжки-розфарбовки.  А також спонсорами свята стали староста Козакевич А.А., депутат сільської ради Смочко Н.М., підприємець Крецу Л.А., які пригостили дітей фруктами, солодощами та подарували сувеніри. Ранок у Костуватському ЗЗСО та ЗДО  цього дня розпочався із святкової зустрічі  з головою старостинського округу №2 Бондаренком О.М. та директором ППАФ «Вікторія» Степановим О.В. На адресу здобувачів освіти було сказано багато вітальних слів. Олексій Вікторович традиційно вручив кожному учневі пакунок солодощів. Від одноосібників села заклад отримав грошовий подарунок на суму 1900грн. Всі діти, за бажанням, мали можливість взяти участь у таких локаціях : «Малюнок на асфальті «Щасливе дитинство», «Розмалюйся, веселись!», «Дерево добра», «Фотостудія», «Ігрова», «Танцювальна».

Цього дня в Новомар’ївському ОН ЗЗСО та Обухівському ЗДО відбулися також цікаві заходи. Було створено 5 локацій: «Конкурс малюнків  «Щасливе дитинство»,  конкурс малюнків та колажів «Діти малюють майбутнє», «Дерево добра – долоньками єднаймося », «Розфарбуйся, веселись», «Пазломанія»

Учні брали  активну участь.Завершилося свято цікавими рухливими танцями та флешмобом з кульками. Спонсором свята виступив голова ССПП «Куйбишева», депутат сільської ради - Олександр Казарін.

Посадові особи органів місцевого самоврядування Новомар’ївської ТГ на чолі з головою Тамарою ФЕСЬКО  весело, творчо та креативно спланували та провели цей день. З великим задоволенням учні провели цей день і вирушили у мандрівку -  «Літній відпочинок».

 

 

 

вул. Данила Галицького 24, с. Новомар'ївка, Вознесенського району, Миколаївської області, 55424

Пн.-Чт. 08:00-16:00, Пт. 08:00-15:00

Контакти