COVID-19 Захворіло загалом : 87 чоловік, 07.05.2021  – 2 чоловіка

Засідання VIII сесії

30 червня 2021 року відбулося засідання VIII сесії Новомар’ївської сільської ради.

Під час засідання були розглянуті наступні питання:

1. Про затвердження Програми охорони навколишнього середовища та раціонального природокористування Новомар’ївської сільської ради на  2021-2023 роки.

2. Про внесення змін до Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки та цивільного захисту Новомар’ївської сільської ради на 2020-2023 роки.

 

3. Про  хід виконання «Програми інформатизації Новомар’ївської сільської ради на 2020-2022 роки».

4. Про  внесення змін до бюджету Новомар’ївської територіальної громади  на 2021 рік.

5. Про перепрофілювання (зміну типу) Кам’яно – Костуватської гімназії                     

Новомар’ївської сільської ради Братського району Миколаївської

області у Кам’яно - Костуватську початкову школу Новомар’ївської

сільської  ради Братського району Миколаївської  області

6. Про  надання згоди на закриття  та виключення із мережі закладів культури

Новомар’ївської  сільської ради

7. Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального майна Новомар’ївської сільської ради

8. Про затвердження Переліку другого типу об’єктів оренди комуналної                                                     власності.

9. Про затвердження Положення про порядок присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна, розташованих на території Новомар’ївської територіальної громади

10. Про внесення змін до рішення Новомар’ївської сільської ради від 18.11.2020 року № 13 «Про затвердження складу виконавчого комітету»

11. Про резервування земельних ділянок для учасників АТО/ООС                                                                                                                        

на території Миролюбівського старостинського округу №3

12. Про встановлення місцевих податків та зборів на території Новомар’ївської сільської ради.

13. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для городництва.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

15. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

16. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в оренду  для будівництва і обслуговування  будівель торгівлі.

17. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність  для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

18. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки   в оренду  для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

19. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність для ведення особистого селянського господарства.

20. Про надання  дозволу на розробку   проєкту землеустрою щодо відведення   земельних ділянок у приватну  власність для ведення особистого селянського господарства                            

21. Про надання (відмову) дозволу на розробку   проєкту землеустрою щодо відведення   земельних ділянок у приватну  власність для ведення особистого селянського господарства                             

22. Про відтермінування надання  дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельних  ділянок  у приватну власність  для ведення  особистого селянського господарства .

23. Про надання (відмову) дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо  відведення земельних  ділянок  в оренду для городництва.

24. Про надання (відмову)дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення фермерського господарства.   

25. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва .

26. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки

27. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель під полезахисними лісосмугами та польовими  і проектними дорогами   

 

З усіх питань прийняті відповідні рішення.                   

 

 

 

 

вул. Данила Галицького 24, с. Новомар'ївка, Вознесенського району, Миколаївської області, 55424

Пн.-Чт. 08:00-16:00, Пт. 08:00-15:00

Контакти