COVID-19 Захворіло загалом : 87 чоловік, 07.05.2021  – 2 чоловіка

День молоді у Новомар’ївській ТГ

0

В останню неділю червня українці відзначають День молоді. Це свято молодості, літа і позитиву – відмінний привід привітати всіх юнаків і дівчат, а також людей, хто молодий душею. О 7 годині ранку свято розпочалося в Новомар'ївській ТГ із змагання з поплавкової та донної ловлі риби "Superfish".

Близько 20 учасників приймало участь. Не дивлячись на прохолодний ранок та малий улов, перемогу все ж таки здобув Ткаченко Дмитро - головний спеціаліст відділу комунальної власності, інфраструктури, ЖКГ, благоустрою, господарського забезпечення та з питань ЦЗ захисту населення, який піймав одного карасика. За перемогу у змаганні Дмитро отримав солодкий подарунок від голови Новомар'ївської сільської ради Тамари ФЕСЬКО.

1
О 9.00 годині вже традиційно пройшов другий «Мотопробіг- 2021». В заїзді взяли участь дев'ять мотоциклістів на своїх «залізних конях": Гірієнко Станіслав, Козакевич Віталій, брати Кириленко Микола та Кириленко Микола (молодший), Кузьма Юрій, Ольховський Володимир, Андросов Данило, Ракітін Владислав з напарником Гаврилюком Данилом та Петренко Карина. Заїзд відбувся в супроводі екіпажу Братського відділу поліції та медичного працівника, з дотриманням всіх карантинних заходів. Юні «шумахери» отримали море задоволення, позитивної енергії, а також солодкі подарунки від голови Новомар"ївського сільського голови Тамари ФЕСЬКО.
Об 11 годині порадували надувними атракціонами, солодкою ватою та солодощами всіх дітлахів громади.
А о 20 .00 годині на всіх відпочиваючих чекала святкова дискотека.
З нетерпінням чекатимемо нової зустрічі на святі Дня молоді та нових учасників у змаганнях "Superfish- 2022" та «Мотопробіг – 2022». З нетерпінням чекаємо всіх у наступному сезоні.

 

вул. Данила Галицького 24, с. Новомар'ївка, Вознесенського району, Миколаївської області, 55424

Пн.-Чт. 08:00-16:00, Пт. 08:00-15:00

Контакти