Регіональний форум «Реформа системи шкільного харчування»

9 вересня поточного року в м. Одеса відбувся регіональний форум «Реформа системи шкільного харчування». На форум були запрошені представники 5-ти областей України: Полтавської, Кіровоградської, Миколаївської, Херсонської, Одеської.

Програма заходу була наступною:

·        Реформа шкільного харчування. Складові та єдине бачення

·        Нові норми харчування: впровадження та контроль

·        Публічні закупівлі. Якісний і проєктний підхід

·        Новітні стандарти громадського харчування

·        Дискусійний формат: запитання  - відповіді

Спікерами на форумі були: Сергій Шкарлет- міністр освіти і науки України, Віктор Ляшко – міністр охорони здоров"я України, Тетяна Скапа – державний експерт Директорату громадського здоров’я, Орест Степаняк -  голова правління Національної асоціації громадського харчування, Владислава Магалецька – голова Держпродспоживслужби України  та інші.

 Доповідачі акцентували на комплексному підході в організації харчування з 1 січня 2022 року, що поєднує нові норми харчування та сучасний технологічний процес. Реформа харчування в першу чергу передбачає зміну підходу до культури харчування та забезпечення повноцінного і корисного раціону учнів.

Новомар’ївську територіальну громаду представляли : заступник голови громади Олена Маєр та начальник відділу освіти молоді, спорту, культури та туризму Світлана Гірієнко