XI Новомар’ївської сільської ради

восьмого скликання

   23  вересня 2021 року  відбулося засідання XI сесії під головуванням Тамари Фесько. На сесії були присутні голова Вознесенської районної державної адміністрації Сергій Шурабура та заступник голови Вознесенської районної державної адміністрації Іван Білоконь.

На засіданні були розглянуті наступні питання:

1. Про внесення змін до бюджету Новомар’ївської територіальної  громади на 2021 рік.

2. Про  прогноз бюджету Новомар’ївської сільської територіальної громади  на 2022-2024 роки.

3. Про закриття та виключення з базової мережі закладів культури клубних закладів Новомар’ївської сільської ради Братського району Миколаївської області.

4. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Новомар’ївської сільської ради.

5. Про хід виконання заходів Програми енергозбереження та енергоефективності Новомар’ївської сільської ради на  2020-2025 роки.

6. Про хід виконання заходів Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки та цивільного захисту Новомар’ївської сільської ради на 2020-2023 роки.

7. Про схвалення проєкту Угоди про співробітництво між Вознесенською районною радою та Новомар’ївською територіальною громадою.

8. Про затвердження генеральних планів сіл Кам’янопіль, Прищепівка Братського району Миколаївської області.

9. Про резервування земельних ділянок для учасників АТО /ООС на території Новомар’ївської сільської ради

10. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для городництва.

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

12. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність  для  ведення фермерського господарства.

13. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в оренду  для  іншого сільськогосподарського призначення (складські приміщення).

14. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність для ведення особистого селянського господарства.

15. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства.

16. Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

17. Про надання (відмову) дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки в оренду для ведення іншого сільськогосподарського призначення (складські приміщення).

18. Про надання (відмову) дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо  відведення земельних  ділянок  в оренду для городництва.

19. Про надання  дозволу на розробку   проєкту землеустрою щодо відведення   земельних ділянок у приватну  власність для ведення особистого селянського господарства  учасникам АТО                          

20. Про надання (відмову) дозволу на розробку   проєкту землеустрою щодо відведення   земельних ділянок у приватну  власність для пасовища учасникам АТО                           

21. Про надання (відмову) дозволу на розробку   проєкту землеустрою щодо відведення   земельних ділянок у приватну  власність для ведення особистого селянського господарства                            

22. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок   у власність для ведення фермерського господарства.

розробку проєкту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки   для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

24. Про надання  дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо  зміни категорії та цільового призначення земельних ділянок.

25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі

(на місцевості) для ведення товарного  сільськогосподарського виробництва.

26.  Про надання відмови у затвердженні проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється із земель для фермерського господарства у землі для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва.                

27. Різне.

27.1.  Про розгляд депутатського запиту Куркотілова О.П.

27.2. Про розгляд листа ГО «За Демократичне Виборче Право»

З усіх питань прийняті відповідні рішення.

Після завершення сесії виступив голова Вознесенської районної державної адміністрації Сергій  Шурабура, який акцентував увагу на вакцинації населення, проінформував про  підвищення тарифів на газ та енергоносії та повідомив, що в літку наступного року заплановано капітальний ремонт дороги з міста Вознесенськ до смт. Братське, розповів про проект «Туристична Вознесенщина».