XIII позачергова сесія Новомар’ївської сільської ради

               01 грудня 2021 року відбулось засідання XII позачергової сесії під головуванням Тамари Фесько

 

 

Були розглянуті наступні питання:

1. Про  приведення у відповідність найменування органу місцевого                                           

самоврядування та закладів комунальної власності у зв’язку із зміною

адміністративно-територіального устрою.

2. Про  внесення змін в місцезнаходження юридичної особи Фінансового відділу Новомар’ївської сільської ради

3. Про внесення змін до назви та Положення про cлужбу у справах дітей виконавчого  комітету Новомар’ївської сільської ради Братського району Миколаївської області  

4. Про внесення змін до чисельності апарату   Новомар’ївської                                             сільської ради та її виконавчих органів.

5. Про внесення змін до рішення сільської ради  від 18 липня 2019 року №8 «Про затвердження Положення про старосту об"єднаної територіальної громади»

6. Про внесення змін до Комплексної  програми соціального захисту                                                                                                  

населення «Турбота» Новомар’ївської  сільської ради на період з 2021 до 2023 року включно

7. Про внесення змін до бюджету Новомар’ївської сільської територіальної                                       громади  на 2021 рік

8. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Новомар’ївської сільської ради.

9. Про затвердження плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів та плану-графіку відстеження результативності регуляторних актів  Новомар’ївської  сільської ради на 2022 рік

10. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для городництва.

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

12. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність для ведення особистого селянського господарства.

13.  Про  затвердження проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється із земель для фермерського господарства у землі для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва.               

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель (земельної ділянки) для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту .