05.12.2019 року в Новомар'ївській об'єднанній територіальній громаді відзначали День місцевого самоврядування.
На свято були запрошені колективи старостинських округів, депутатський корпус, керівники базових господарств, ветерани місцевого самоврядування, школярі.
Із привітальним словом виступила голова ОТГ Т.Фесько, яка наголосила на важливості спільної робити задля розвитку громади.
За сумлінну працю та з нагоди Дня місцевого самоврядування подяки оголошені колективам старостинських округів. 
Про те, як дійшли до об'єднання, бачення та перспективи розвитку розповіли керівники базових господарств депутат Миколаївської обласної ради, голова ССПП "Куйбишева" О.Казарін і керівник ПРАТ "Добробут" О.Мезник ,які також привітали всіх із професійним святом.
Почесною грамотою Миколаївської обласної ради за сумлінну працю та особистий внесок в розвиток місцевого самоврядування нагороджено першого заступника сільського голови Н.Глаголенко , а Подяку Миколаївської обласної ради за сумлінну працю та особистий внесок в розвиток місцевого самоврядування оголошено начальнику відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності сільської ради Т.Слюсаренко.
Стипендіат Президента України, учень 9 класу ОНЗ "Новомар'ївської ЗОШ І-ІІІ ст." Артур Коваленко презентував авторську книгу про історію свого села "Від роду до народу й нації" та подарував один екземпляр голові громади,  яка в свою чергу відзначила його роботу подарунком.
В рамках конкурсу на кращу творчу роботу, що проводився серед учнів ОНЗ "Новомар'ївської ЗОШ І-ІІІ ст.",  "Якби я був(ла) головою громади ..." нагороджено переможців та номінантів.  
5 грудня відзначається Міжнародний день волонтера. За проявлену волонтерську ініціативу, активну громадську позицію вручено подарунки учням 10 класу ОНЗ "Новомар'ївська ЗОШ І-ІІІ ст." класний керівник О.Коваленко та учням Миролюбівської ЗОШ І-ІІІ ст. вчитель Н. Горінська.
Президент учнівського самоврядування Новомар'ївської ЗОШ Альона Береза презентувала голові ОТГ та старостам календар, розроблений і виготовлений власноруч.
Квітами та подарунками на знак вдячності та поваги привітали ветеранів органів місцевого самоврядування.
Радість , вдячність та гарні побажання - ось ключові слова проведеного свята.
 
IMG 5975     IMG 5975
 IMG 5975  IMG 5975  IMG 5975
 IMG 5975  IMG 5975  IMG 5975
 IMG 5975  IMG 5975  IMG 5975
 IMG 5975  IMG 5975  IMG 5975
 IMG 5975 IMG 5975   IMG 5975