вул. Данила Галицького 24, с. Новомар'ївка, Братського району, Миколаївської області, 55424 info@novomarivka.org.ua Пн.-Чт. 08:00-16:00, Пт. 08:00-15:00

   Чорноморський національний університет імені Петра Могили вже понад двадцяти років поспіль готує екологів. Екологів готуємо за трьома рівнями вищої освіти: бакалавр, магістр, PhD.

На першому освітньому рівні (бакалаврат, 4 роки) навчання здійснюється за освітньою програмою «Екологія, охорона навколишнього середовищі і збалансоване природокористування». Випускники, що отримують ступінь бакалавра, є фахівцями з екології і можуть працювати: на державній службі, у державних інспекціях екологічного напрямку, установах державного контролю і нагляду, на підприємствах, в проектних організаціях. Є можливість пройти стажування у Saarland University (м. Саарбрюкен, Німеччина), а також  отримати паралельно другий диплом європейського зразка на базі Поморської академії (м.Слупськ, Польща).

Для навчання на другому освітньому рівні (магістеріум, 1,6 роки) у нас пропонуються дві освітньо-професійні програми (на вибір): 1) «Екологія і охорона навколишнього середовища» (денна форма навчання), 2) «Екологічна стандартизація, сертифікація і управління якістю» (заочна форма навчання). Академічна мобільність навчання у магістеріумі забезпечена можливістю отримання диплома європейського закладу вищої освіти (WSZOP, м. Катовіце) за програмою подвійних дипломів 2D. Співробітництво кафедри з Українською лабораторією якості та безпеки продукції АПК України дає можливість отримання обраної професійної кваліфікації з видачею відповідного диплому.

Навчання здійснюється за денною та заочною формою, за кошти державного бюджету і фізичних та юридичних осіб. Вартість контракту 10-13 тис. грн. (в залежності від освітнього рівня і форми навчання). Прийом документів за адресою: м. Миколаїв, вул. 68 Десантників, 10, Приймальна комісія.

Просимо врахувати наші можливості підготовки професіоналів-екологів для забезпечення кадрового потенціалу, необхідного для розвитку об’єднаних територіальних громад за стратегією сталого розвитку. Також ми можемо готувати/здійснювати підвищення кваліфікації спеціалістів за будь-якими питаннями, пов’язаними  з екологією, охороною навколишнього середовища, сталого розвитку тощо; можемо готувати/здійснювати перепідготовку спеціалістів за цільовими програмами підготовки, погодженими з вами.

Будемо вдячні за направлення до нас на навчання, готові співпрацювати з ОТГ для якісної підготовки професіоналів-екологів.

 

З повагою

ректор                                                                        Л. П. Клименко

 

Григорєва Л.І.

0962434109, 0633445449