Що краще: програмний чи класичний РРО? 

Увага!

Братська ДПІ ГУ ДПС у Миколаївській області щоденно з 10.00 до 12.00 проводить сеанс телефонного зв’язку "гаряча лінія" по тел.9-19-92 . Є питання по застосуванню РРО або ПРРО? Дзвоніть на гарячу лінію .

Що краще: програмний чи класичний РРО? 

Порівняння РРО та ПРРО

Різниця між класичним та програмним РРО суттєва. Якщо їх зрівняти з поштою, то програмний РРО — як електронна пошта, а класичний РРО — поштова скринька з паперовими листами. Завжди будуть прихильники романтики з відправкою паперового конверта і все ж зручніше, швидше та надійніше користуватися e-mail.

Аналогічно й РРО: класичний РРО реєструє продажі, видає чеки, але програмний РРО вирішує значно більше питань підприємця: фіксування продажів, ведення обліку, формування та надсилання звітів, статистика для аналітики. Крім того, встановлення програмного РРО — це переведення значної частини дій підприємця в онлайн: звіти, заявки в податкову, обслуговування РРО, відправка електронних чеків покупцям.

Що потрібно для використання РРО?

Різниця між класичним та програмним РРО відчувається ще на етапі встановлення:

Класичний фіскальний реєстратор:

потрібно купити касовий апарат,взяти документи про його придбання й піти в сервісний центр, укласти там договір на технічне обслуговування РРО,піти в податкову з цими документами й подати заяву на реєстрацію РРО, податківці повинні схвалити заяву,коли заявка буде схвалена, потрібно знову піти в сервісний центр для налаштування реєстратора розрахункових операцій.

Процес займає 3-5 днів.

Програмний РРО:

треба зробити електронний ключ,оплатити пРРО,заповнити онлайн заявку на використання РРО і відправити її в податкову, зареєструвати пРРО можна через Торгсофт,податкова сформує фіскальний номер вашого РРО і цей номер потрібно ввести в вашу програму обліку. Зазвичай це відбувається в той самий день.

Всі дії виконуються онлайн, нікуди йти не потрібно.

Процес займає 1 день.