Керівництво сільської ради 

  • голова - Фесько Тамара Миколаївна
  • I заступник сільського голови  - Глаголенко Наталія Кирилівна
  • Заступник сільського голови - Маєр Олена Володимирівна
  • Секретар - Щербініна Альона Валеріївна

Виконавчий комітет, відповідно до рішення № 15 від 18.07.2019 року I сісії сьомого скликання  має склад

  • Фесько Тамара Миколаївна – сільський голова
  • Глаголенко Наталя Кирилівна – перший заступник з питань діяльності виконавчих органів ради
  • Маєр Олена Володимирівна – заступник сільського голови з гуманітарних та соціальних питань
  • Щербініна Альона Валеріївна– секретар сільської ради – секрета р виконкому
  • Казарін Олександр Олексійович – директор ССПП «Куйбишева», депутат Миколаївської обласної ради сьомого скликання
  • Мезнік Олександр Миколайович – директор ПРАТ «Добробут»
  • Степанов Віктор Іванович – директор ПАФ «Вікторія», депутат Братської районної ради сьомого скликання
  • Козакевич Антоніна Анатоліївна – в.о. старости Кам’яно-Костуватського старостинського округу №1
  • Бондаренко Олександр Миколайович – в.о. старости Костуватського старостинського округу №2
  • Швед Володимир Іванович – в.о. старости Миролюбівського старостинського округу №3
  • Сініцин Юрій Миколайович – депутат Братської районної ради сьомого скликання, член Братської районної організації інвалідів, воїнів –інтернаціоналістів та запасу

Депутатський корпус Новомар’ївської сільської ради сьомого скликання, обраний 30 червня 2019 року

  • №1 - Щербініна Альона Валеріївна
  • №2 - Конєва Людмила Віталіївна
  • №3 - Гірієнко світлана Миколаївна
  • №4 - Благорозумна Вікторія Олексіївна
  • №5 - Івін Володимир Станіславович
  • №6 - Щупак Ольга Анатоліївна
  • №7 - Смочко Ніна Миколаївна
  • №8 - Тищенко Олексій Олексійович
  • №9 - Мартин Алла Вікторівна
  • №10 - Колбудський Віктор Миколайович
  • №11 - Коц Григорій Леонідович
  • №12 - Гоцанюк Ольга Миколаївна
  • №13 - Ніколін Олександр Миколайович
  • №14 - Бондаренко Катерина Василівна

 

Постійні комісій Новомар’ївської сільської ради,відповідно до рішення № 15 від 18.07.2019 року I сісії сьомого скликання

Постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізичної культури, спорту та соціального захисту населення 

  • Голова постійної комісії – Ніколін Олександр Миколайович
  • Члени постійної комісії:
    - Бондаренко Катерина Василівна
    - Коц Григорій Леонідович


Постійна комісія з питань АПК, земельних відносин, будівництва, транспорту, зв’язку, екології, благоустрою, житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва та сфери послуг 

  • Голова постійної комісії – Тищенко Олексій Олексійович
  • Члени постійної комісії:
    - Івін Володимир Станіславович
    - Благорозумна Вікторія Олексіївна
    - Колбудський Віктор Миколайович

 

Постійна комісія з питань планування фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку громади та інвестицій

  • Голова постійної комісії – Конєва Людмила Віталіївна
  • Члени постійної комісії:
    - Мартин Алла Вікторівна
    - Гоцанюк Ольга Миколаївна

 
Постійна комісія з питань регламенту, законності, депутатської діяльності, етики та запобігання корупції

  • Голова постійної комісії –Смочко Ніна Миколаївна
  • Члени постійної комісії:
    - Гірієнко Світлана Миколаївна
    - Щупак Ольга Анатоліївна