Виїзне засідання робочої групи на базі Миролюбівського старостинського округу


Проведення профілактичної роботи з підлітками та батьками – одна з форм роботи сільської ради, старостинських округів, служби у справах дітей, шкіл, центру соціальних служб, поліції. Метою профілактичної роботи є здійснення правовиховної роботи серед дітей та їх батьків, сприяння у нормалізації соціально-психологічного клімату в навчальних закладах та родинах.

Так,  08 вересня 2023 року, заступником сільського голови Новомар’ївської сільської ради Оленою Маєр, начальником служби у справах дітей сільської ради Альоною Калько, офіцерами поліції відділу поліції №1 Вознесенського РУП ГУНП  в Миколаївській області Євгеном Команівським та Анатолієм Козиним проведено виїзне засідання робочої групи по профілактиці негативних проявів у підлітковому середовищі на базі Миролюбівського старостинського округу. 

       В ході засідання наголошено, що не всі батьки забезпечують права та інтереси своїх дітей, не дбають про їх фізичний, моральний та психологічний розвиток, не створюють належних умов для проживання. Зазвичай зміст бесід полягає у роз’ясненні батькам щодо необхідності належного виховання дітей, створення відповідних матеріально – побутових та санітарних умов для проживання, недопущення вчинення насильства та порушення прав відносно дітей. Батьків попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність за ухиляння від виконання обов`язків по вихованню дітей та оформлено у відповідні документи.


Шановні батьки!  Звертаємо увагу, що виховання дітей – відповідальна справа. Розуміння, взаємоповага, підтримка, змістовне дозвілля, спільна участь у вихованні дітей створюють сімейне середовище, сприятливе для розвитку дитини, дотримання її прав, формування гармонійної особистості.