Виникають питання застосування податкового законодавства – телефонуй або звертайся до ДПС Миколаївщини!


Головне управління ДПС у Миколаївській області нагадує, що платники податків можуть отримати консультаційні послуги з питань застосування податкового законодавства за телефонами «гарячих ліній» (https://mk.tax.gov.ua/kontakti/) або безпосередньо у Центрах обслуговування платників чи державних податкових інспекціях Миколаївської області (https://mk.tax.gov.ua/dfs-u-regioni/golov-upr/teritorialni-organi/).

Сайт Головного управління ДПС у Миколаївській області – mk.tax.gov.ua.

Комунікаційна податкова платформа для представників інститутів громадянського суспільства та бізнес-спільноти – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Для звернень громадян електронна скринька – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..


Братська ДПІ – якісні адміністративні та сервісні послуги

Однією із основних функцій податкової служби є сервісне обслуговування платників податків та надання адміністративних послуг. Звертаються громадяни  за отриманням адміністративних послуг та консультацій з питань податкового законодавства . Братською ДПІ надаються послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки, довідки/відомостей про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків,проводиться  реєстрація  платників єдиного податку,розглядаються заяви на перереєстрацію та внесення змін, проводиться реєстрація реєстратора розрахункових операцій, видаються витяги платника податку на додану вартість та  платника єдиного податку. Щоденно опрацьовуються відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань щодо реєстрації та обліку платників. На постійній основі  проводиться робота з видачі довідки про зміну реєстраційного номера облікової картки платника податків, приймання вхідної кореспонденції,   взяттю на облік платників податків, платників єдиного внеску, об’єктів оподаткування та об’єктів, пов’язаних з оподаткуванням, погодження довідки-розрахунку про видачу коштів для виплати заробітної плати без перевірки сум сплати єдиного внеску, видача довідок про підтвердження статусу податкового резидента. Надання адміністративних послуг є і залишається пріоритетним напрямком в роботі Братської  ДПІ, при цьому в приміщенні ДПІ  платникам та громадянам  надаються консультаційні та інформаційні послуги щодо порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, щодо використання програмного забезпечення для подання звітності в електронному вигляді та на магнітних носіях.   В  ДПІ надаються роз’яснення вимог Закону України від 30.06.2023 року №3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» в частині реєстраторів розрахункових операцій. До послуг платників - комп’ютерна техніка, яка підключена до мережі Інтернет і дає змогу платникам, які отримали електронний цифровий підпис, формувати та передавати звітність в електронному вигляді. Для зручності відвідувачів розміщена тематична друкована продукція, оформлені інформаційні стенди, транслюється інформація на електронному екрані.

Щоденно фахівці ДПІ надають консультаційну підтримку та практичну допомогу з питань формування звітності, роботи сервісу «Електронний кабінет платника» та інших податкових сервісів.