Ремонтуємо дороги комунальної власності
Одним із найболючиших питань, а тому і пріоритетних завдань в громаді залишається питання ремонту доріг.
Тому, з метою виконання "Програми утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування, в тому числі місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності Новомар’ївської сільської ради на 2022-2025 роки», в перший тиждень квітня 2024 року в рамках акції з благоустрою населених пунктів сільської ради, проводився поточний ремонт доріг комунальної власності.
Зокрема, у старостинських округах громади, які не мають твердого покриття, здійснювалося грейдерування доріг.
Наразі, за рахунок коштів сільського бюджету активно проведено роботи по підсипці та грейдеруванню дороги між селами Михайло-Жукове та Григорівка, з тим, щоб забезпечити належне транспортне сполучення та підвіз дітей до навчальних закладів.
Проведено роботи з грейдерування вулиці Робоча в селі Новомар’ївка.
А до грейдерування дороги Новомар’ївка – Мостове – Ганнівка долучилися місцеві жителі та землекористувачі, які допомогли коштами, за що висловлюємо їм щиру вдячність.
Сільська рада дякує директору КП «Водограй» Олександру Скрипнику за виділену техніку для проведення робіт з грейдерування та машиністу автогрейдера Віктору Аксентьєву за професійно виконану роботу.
На жаль, не можна здійснити даний обсяг робіт і на інших аварійних ділянках, поскільки більша частина доріг в громаді є дорогами обласного значення і кошти на їх ремонт мають бути виділені з обласного бюджету.